Nowość w TV Republika. "Bul głowy" Pawła Zarzecznego startuje w poniedziałek

Artykuł
telewizja republika

Już od najbliższego poniedziałku, na antenie Telewizji Republika będzie można na żywo oglądać "Bul głowy", nowy program prowadzony przez znanego dziennikarza Pawła Zarzecznego. Należy spodziewać się luźnej konwencji, prowadzący zamierza poruszać wiele tematów od polityki po sport, ale zawsze z przymrużeniem oka i zawsze blisko ludzi. Zapraszamy od poniedziałku do piątku, o godz. 20.55 do Telewizji Republika.

Zanim Paweł Zarzeczny trafił do Telewizji Republika pracował w wielu mediach. Zasłynął z takich projektów jak Zawsze byłem najlepszy na łamach Polska The Times, czy prowadzonego na YouTube videobloga One Man Show. We wrześniu 2015 r. wydał zbiór swoich felietonów pod tytułem Mój własny charakter pisma. Jest również autorem wielu książek o tematyce futbolowej.

Pytany, o czym będzie jego program, odpowiada: "będzie spontanicznie, nie ma żadnej formuły". Podkreśla przy tym, że zależy mu na interakcji z widzami – telefony i wiadomości podczas emisji programu będą mile widziane. "Będzie można na mnie donosić" – zaznacza. 

Źródło: telewizja republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy