ISIS opublikowało przerażajacy plakat ''Boiska spłyną krwią''

Artykuł
i.wpimg.pl/

Terroryści z ISIS po raz kolejny grożą światu. Na swoich propagandowych kanałach zamieścili plakaty, ktore przedstawiaja dżihadystów, którzy podcinają gardła sławnych piłkarzy.


Dżihadyście odgrażają się, że zaatakują w trakcie piłkarskich Mistrzostw Świata. Organizacja Site, która monituruje działania terrorystów w sieci odnalazła nowe plakaty, które są rozsyłane pomiędzy fanatykami ISIS. "Zwycięstwo będzie nasze" i "Stadiony spłyną krwią"  - głoszą plakaty. 

Większość z przechwyconych materiałów była rozsyłana za pośrednictwem aplikacji Telegram. 

Są to przede wszystkim plakaty, które przedstawiają dżihadystów w bojowych strojach oraz stadiony piłkarskie w tle. Na plakatach pojawili się także Cristiano Ronadlo oraz Leo Messi. Na ilustracjach terroryści odcinają im głowy na tle stadionu, który przypomina Stadion Łużniki w Moskwie. 

To głównie plakaty, na których widać dżihadystów w bojowych strojach i stadiony piłkarskie w tle. Na jednym z nich pojawili się także piłkarze Cristiano Ronaldo i Leo Messi, którym bojownicy Państwa Islamskiego obcinają głowy. To najprawdopodobniej Stadion Łużniki w Moskwie.

 

Źródło: o2

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy