Z OSTATNIEJ CHWILI! Nowy spot PiS mówi o tym przed czym drży cała Europa. W Polsce tego nie będzie![WIDEO]

Portal TV Republika, wch 19-09-2023, 09:00
pis.org.pl

„Rząd Prawa i Sprawiedliwości przyjmie specjalną uchwałę, w której wyrazimy sprzeciw wobec nielegalnej imigracji” - zapowiada w nowym spocie premier Mateusz Morawiecki.

Szef rząd wyjaśniając powody, dla których należy przyjąć taką uchwałę, mówi: - Dlaczego musimy to zrobić? Bo szefowa Komisji Europejskiej po wizycie na włoskiej wyspie Lampedusa ogłosiła kolejny fatalny plan dla Europy. Za nic europejscy biurokraci mają bezpieczeństwo obywateli naszego kontynentu, a więc również bezpieczeństwo polskich rodzin, kobiet i dzieci.

W spocie pokazano rynek w Tarnobrzegu, odwiedzony przez Mateusza Morawieckiego w poniedziałek.

- Wokół sami uśmiechnięci ludzie - spacerują, robią zakupy, spotykają się z przyjaciółmi. Zapytałem, czy są u nich dzielnice pełne nielegalnych imigrantów. Oczywiste, że nie ma. Nie ma ich też w Krakowie, w Warszawie, Sopocie, Katowicach, ani we Wrocławiu - nigdzie w Polsce nie ma dzielnic grozy — mówi premier i dodaje: - Nie ma, bo rząd PiS wbrew temu, co teraz opowiada Donald Tusk, skutecznie broni naszych granic przed falą nielegalnych migrantów. Tusk udaje teraz, że troszczy się o polskie bezpieczeństwo - wolne żarty; to groźny człowiek. Trzeba ochronić Polskę przed Tuskiem.

Źródło: pis.org.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy