List do Klubów „Gazety Polskiej”. Kaczyński: Można na Was liczyć jak na Zawiszę

Artykuł
Prezes PiS wystosował list do członków Klubów „Gazety Polskiej”
Fot. Twitter/@Cyntia_Harasim

Prezes PiS wystosował list do członków Klubów „Gazety Polskiej”, w którym podziękował za ich zaangażowanie i działania na rzecz Polski.

List został odczytany podczas Nadzwyczajnego Zjazdu Klubów Gazety Polskiej w Sulejowie. Jarosław Kaczyński, zwracając się do Klubowiczów, przypomniał, że Komisja Europejska i Parlament Europejski domagają się od premiera Morawieckiego wycofania z Trybunału Konstytucyjnego wniosku dotyczącego wyższości polskiego prawa konstytucyjnego nad prawem unijnym.

To niebywałe żądanie, godzące w fundamenty naszej suwerenności, w nasz porządek konstytucyjny, w prawo Rzeczpospolitej do pomyślności - czytamy w liście prezesa PiS. 

„Chciałem Państwu z całego serca podziękować za to, że można na Was liczyć jak na Zawiszę, że nie oddacie pola, za te Państwa niezmiernie ważne działania, których tak bardzo teraz potrzebujemy, których tak bardzo potrzebuje Polska. Rzecz jasna, najgoręcej jak potrafię dziękuję Państwu także za to, że tyle lat stoicie na posterunku, odpowiadając na wezwanie Ojczyzny” – zwrócił się Kaczyński do członków Klubów „Gazety Polskiej”. 

- Musimy obronić Polskę, musimy obronić Europę, musimy obronić krąg cywilizacji chrześcijańskiej, która jest naszym duchownym domem. Oby to się nam udało. I przede wszystkim tego chciałbym dziś Państwu życzyć - zakończył były premier.

Źródło: Niezależna.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy