Euro 2020. Mecz Portugalia - Niemcy, 2:4

Mecz Portugalia - Niemcy
Portal TV Republika

Rozpoczął się mecz Portugalia - Niemcy. Jest to drugie sobotnie starcie w tzw. grupie śmierci. W poprzednim meczu Węgry zremisowały z Francją 1:1.

W 15 minucie Ronaldo strzelił pierwszego gola dla Portugalii. W 35 minucie w wyniku niemieckiej akcji Portuglaczycy strzalają kolejnego gola, tym razem do własnej bramki. W 39 minucie do portugalskiej bramki wpada kolejny gol, również samobójczy.

W 51 minucie portugalczycy tracą kolejną bramkę po strzale Gosensa. Jest to pierwsza bramka w tym meczu strzelona przez niemieckiego zawodnika.

Również w 60 strzałem z główki Gosens trafia w bramkę przeciwnika. W 67 minucie Jota strzela drugą bramkę dla Portugalii.

Do sobotniego meczu Portugalia wygrała z Węgrami 3:0, zaś Niemcy poniosły porażkę w meczu z Francją 0:1.

banner_euro_750x200_v2_00237_670_12

Źródło: Portal TV Republika